Tere! Minu nimi on Jano Lepik, olen Talent Scout.

Esimese poole oma tööalasest karjäärist sisustasin müügitöö ning kliendisuhete juhtimise ja haldamisega. Töö võtmeklientidega Eesti suurimas telekomiettevõttes, müügi- ja kontorijuhtimine suurimas ning vanimas krediidihaldusettevõttes pakkusid võimaluse tundma õppida klientide äri ning saada hindamatut suhtlemiskogemust tippjuhtkondade tasemel.

Täna võin veendunult öelda, et eelnev äriline taust on olnud kriitilise tähtsusega, et olla personalivaldkonnas edukas. Kliendi ärist arusaamine ja majandussuhete toimimise mõistmine on kvaliteedid, ilma milleta pole värbamis- või personalispetsialist tõsiseltvõetav.

Muutus minu karjääris sai alguse, kui maailma üks suuremaid konsultatsiooniettevõtteid värbas mind konsultandiks. Tol hetkel puudus mul igasugune kokkupuude personalijuhtimise ning värbamise ja valiku valdkonnaga, aga selle ettevõtte strateegia nägi ette kaasata just ärile lähedal olnud inimesi ning koolitada nad tasemeni, mis võimaldab pakkuda maailmaklassi teenust oma klientidele. Süvitsi olen värbamise ja valiku ning talentide kaasamisega tegelenud Eesti ühes suurimas finantsettevõttes, andes valdkonna vedamisega omapoolse panuse kõrgele tööandjamainele.

Tänaseks olen värbamisvaldkonnas tegutsenud 15 aastat, värvanud ja valinud üle 750 professionaali, selle käigus viinud läbi üle 5000 intervjuu. Valdkond on äärmiselt põnev ja kõigi rõõmuks olen valmis jätkama 🙂